logo
Szukaj
Close this search box.

Bądźmy w kontakcie!

Skrzynkę pocztową sprawdzam codziennie. Jeśli nie mogę odebrać telefonu, z pewnością oddzwonię.

  • Lokalizacja

    Marszałkowska 111A/1408 00-102 Warszawa

  • Mail

    tetmajer@gmail.com

  • Skype

    michaltetmajer

Social media

Barbara Bak
Barbara Bak
03/03/2024
Chodziłam do Michała Przerwy-Tetmajera na lekcje około rok i zrezygnowałam tylko przez chwilowe zawirowania życiowe. Polecam tego nauczyciela. W przyjemne dla ucha, muzyczne utwory wplata doskonałe wskazówki techniczne, co pozwala ruszyć do przodu z nauką. Zrobiłam duży postęp, kupiłam fajną gitarę w przystępnej cenie z polecenia Michała, dostałam w prezencie świetna kostkę. Do niektórych uwag technicznych z początku podchodziłam sceptycznie, a z czasem zaczynałam je rozumieć, realizować i czuć ich moc. Na lekcjach zawsze świetna atmosfera. Polecam z całego serca :)
Kuba Czerpak
Kuba Czerpak
07/02/2024
Uczę się u Michała od dwóch lat, bardzo polecam
Bartlomiej Nowakowicz
Bartlomiej Nowakowicz
25/10/2023
Uczęszczam do Michała już od prawie dwóch lat. Elastyczność zajęć jest ogromna i Michał zawsze znajdzie sposób aby podejść do danego zagadnienia z różnych stron aby osiągnąć odpowiedni efekt. Polecam zajęcia z Michałem
Maciej Jankowski
Maciej Jankowski
04/09/2023
10/10 ;)
Piotr Lachert
Piotr Lachert
03/09/2023
Chodzę na lekcje do Michała od roku. Zajęcia oparte na jam-session są świetne. Michał potrafi stworzyć bezpieczną, luźną atmosferę, w której z chęcią się gra jednocześnie zachowując pełen profesjonalizm. Szybko diagnozuje główne problemy i proponuje ćwiczenia, które efektywnie je rozwiązują. Dzięki temu pracując w domu mam pewność, że każda minuta ćwiczeń w domu ma sens. Michał wyróżnia się również starannością w przygotowywaniu zajęć. Jest na bieżąco z różnego rodzaju aplikacjami muzycznymi, które ułatwiają naukę. Zdecydowanie polecam zajęcia z Michałem.
patryk patrykowski
patryk patrykowski
02/09/2023
Pan Michał jest ogromnym ekspertem. Bardzo mi pomógł rozwinąć się. Tam gdzie tego nie widać Pan Michał zobaczy błędy i jest w stanie je skorygować. Jestem Pod Wielkim wrażeniem wiedzy jaką Pan Michał posiada jest do tego bardzo Cierpliwy i życzliwy. Osobiście Mogę w 100% polecić Michała jest doskonałym fachowcem.
Kamil Chrzanowski
Kamil Chrzanowski
01/09/2023
Chodzę do Michała już dwa lata, wcześniej samodzielnie próbowałem uczyć się improwizacji na gitarze, ale utonąłem w gąszczu materiałów w internecie. Michał pomógł mi usystematyzować wiedzę, wytłumaczył schematy w oparciu o teorię muzyki, a utwory opracowujemy w charakterze jam session, dzięki czemu umiem zastosować nabytą teorię w praktyce. Posiada bogatą wiedzę zarówno o muzyce jak i technice gry, którą chętnie się dzieli, a lekcje są bardzo inspirujące, także pomimo iż jestem leniem to wracając od Michała zawsze czuję się zmotywowany żeby więcej pograć, szczerze polecam :)
Peter Michalsky
Peter Michalsky
13/01/2023
Gdyby nie ten człowiek pewnie poddałbym się z nauką gitary już dawno. Zapalił we mnie pasję do tego instrumentu tak dużą, że prawdopodobnie w jakimś stopniu zostanie ze mną na całe życie. Jeżeli można wyobrazić sobie idealnego nauczyciela to byłby nim Michał. Kompetencje i merytoryka na najwyższym poziomie, a do tego atmosfera i cierpliwość jak na spotkaniu z przyjacielem.

Opinie zweryfikowane zgodnie z Polityką opinii.