logo
Szukaj
Close this search box.

Cennik

Najwyższa jakość lekcji gry na gitarze

Lekcja indywidualna

Każdy poziom zaawansowania
PLN 150
1 lekcja
  • Efektywna lekcja 45'
  • Materiały w formie wydruku
  • Dostęp do materiałów online
  • 15' przerwy technicznej pomiędzy zajęciami (lekcje odbywają się co godzinę zegarową)

Opracowanie utworu spoza mojej listy

Każdy gatunek muzyczny
PLN 150
45' pracy
  • Opracowanie w formacie PDF
  • Zsynchronizowane z nagraniem opracowanie w formie linku
  • Uwaga! Moja lista gotowych utworów dostępnych dla uczniów jest naprawdę długa!

Najczęściej zadawane pytania

Przed zapisem na lekcje gry na gitarze, wielu początkujących gitarzystów ma pytania i wątpliwości. Oto kilka najczęściej zadawanych pytań:

To zależy od wielu czynników, takich jak stopień umuzykalnienia, umiejętności wyjściowe, zaangażowanie, regularność praktyki i oczekiwania. Moim celem jest sprawienie, żeby proces nauki był satysfakcjonujący, przyjemny i efektywny już od samego początku. Zachęcam do obserwowania swojego postępu w nauce zamiast stawiania sobie z góry określonych oczekiwań.

Własna gitara jest potrzebna, żeby móc ćwiczyć w domu. Podczas lekcji jest możliwość korzystania z moich gitar, jednak niektórzy gitarzyści mogą preferować granie na własnej, do której są przyzwyczajeni.

Poświęć trochę czasu na słuchanie nagrań ulubionych gitarzystów i wybierz instrument, którego brzmienie i wygląd najbardziej Ci się podobają. Nie ma jednej metodycznej odpowiedzi na to, który rodzaj gitary jest najlepszy dla początkującej osoby. Co jest istotne, to że gitara powinna być odpowiednio wyregulowana przez sprzedawcę lub serwis gitarowy.

To zależy od Twoich oczekiwań i możliwość. Wspólnie ustalimy tempo pracy w taki sposób, żeby było realistyczne i satysfakcjonujące.

Udzielam lekcji na każdym poziomie zaawansowania, co oznacza, że mogę Cię nauczyć grania  akompaniamentów, melodii, tematów, solówek, improwizacji bluesowej oraz jazzowej, fingerpickingu, fingerstyle, chord solo, kształcenia słuchu, teorii muzycznej, technik kompozytorskich, songwritingu i wielu innych. Wszystko zależy od Twojego zaangażowania i długości naszej współpracy.

Oczywiście nie! Kształcenie słuchu, podstawy teorii i umiejętność czytania poznasz w trakcie nauki gry na gitarze.