logo
Szukaj
Close this search box.

Nauka gry na gitarze przez Internet

Kolaż - Gitara i aparatura

Nauka gry na gitarze przez Internet

Naukę gry na gitarze przez Internet można podzielić na dwie części. Pierwsza polega na samodzielnej pracy z darmowymi lub płatnymi materiałami dostępnymi w Internecie (tutoriale na YouTube, poradniki, samouczki, itp.). Druga polega na uczęszczaniu na lekcje online z wykorzystaniu czatów wideo (Skype, Zoom, Google Hangouts, itp.). Osobiście zajmuję się obiema formami edukacji.

Blog na temat nauki gry na gitarze nauka.tetmajer.pl/blog

Zapisy na lekcje indywidualne przez Internet nauka.tetmajer.pl/kontakt

Materiały do nauki gry na gitarze w sieci

Olbrzymia ilość dostępnej wiedzy na temat gry na gitarze w Internecie sprawia, że można odnaleźć odpowiedź na niemal każde pytanie dotyczące wielu aspektów gry. Najcenniejsza wydaje mi się możliwość dotarcia bezpośrednio do porad artystów, których stylem gry się interesujemy. 

Poruszanie się w ogromie informacji wymaga jednak umiejętności filtrowania nieprawdziwej lub niepełnej wiedzy. Konieczna jest umiejętność weryfikowania źródeł, oceny ich jakości i wiarygodności.

Nauka gry na gitarze przez czat wideo

Coraz więcej osób posiada dostęp do szybkiego i wydajnego Internetu, co pozwala na połączenia wideo wysokiej jakości i prowadzenie efektywnych konsultacji gry na gitarze. Dzięki temu nie wychodząc z domu można uczęszczać na lekcje gry na gitarze z doświadczonym nauczycielem.

Taka forma nauki daje możliwość dostosowania materiału do indywidualnych potrzeb, możliwość zaplanowania pracy długoterminowo i otrzymania fachowej informacji zwrotnej na temat wykonywanych ćwiczeń i utworów.

Zainteresowanych nauką na Skype lub Zoom zapraszam do kontaktu w sprawie zapisów na lekcje gry na gitarze.